حمل و نقل :

نزدیکترین بندر تجاری به جینجیانگ ، بندر شیامن (Xiamen) می باشد (حدود 95 کیلومتر) شیامن یکی از اصلی ترین بنادر چین بوده و اکثر خطوط کشتیرانی بین المللی از جمله کشتیرانی جمهوری در این بندر بارگیری و تخلیه و بارگیری دارد ، که مقروم به صرفه ترین نرخ حمل دریایی را به ایران ارائه می نماید . جهت دریافت قیمت روز کانتیر با ما تماس بگیرید .

ولی اگر کالای شما خرده بار (کمترازیک کانتینر) ، و یا مارک دار باشد (کلیه برندهای ثبت شده بین المللی مثل نایک و...) در این صورت بندر گوانگجو دارای مزایای بیشتری است . سختگیری ها در مورد کالاهای مارکدار در بندرگوانگجو بسیار کمتر است و به دلیل تمرکز کارگوهای ایرانی در این شهر ، هماهنگی برای ارسال خرده بار با کانتینر عمومی به ایران به سادگی امکان پذیر است . هزینه حمل خرده بار از گوانگجو به بندر عباس حدود 90 تا 95 دلار برای هر متر مکعب می باشد .

زمان مورد نیاز جهت حمل دریایی به ایران حدودا 23 روز (روی آب) می باشد که با اضافه کردن 2 هفته جهت بارگیری در چین و تخلیه در ایران ، حدودا 37 روز باید در نظر گرفته شود .

حمل هوایی : زمان مورد نیاز جهت حمل هوایی به ایران با احتساب بارگیری و تخلیه حدودا 4 روز میباشد ، ولی با توجه به قیمت 4.5 دلار برای هر کیلوگرم بار ، مقروم به صرفه نمی باشد .

حمل ترکیبی : با توجه به قیمت 2.5 دلار برای حمل هوایی به دبی و کابل ، و امکان ترانزیت ساده از این دو کشور به ایران ، حمل ترکیبی در شرایط خاص زمانی می تواند گزینه مناسبی باشد .

ترخیص : پس از رسیدن مدارک و کالای شما به گمرکات ایران ، دفتر تهران با هماهنگی ترخیص کاران طرف قرارداد خود در گمرک مربوطه اقدام به ترخیص و حمل کالابه درب کارگاه شما مینماید . در حال حاضر تعرفه عوارض گمرکی برای هر جفت پستایی و یا زیره ، بسته وزن آن بین 800 تا 1300 تومان می باشد .

DHL : ساده ترین روش برای ارسال و دریافت نمونه محصولات مورد نیاز شما (نظیر نمونه پستایی،زیره و...) DHL می باشد که در حدود 4 تا 5 روز زمان و بسته به وزن نمونه از 85 تا 200 دلار هزینه خواهد داشت 

تلفن     تهران(ایران): 8758-466-912-98+ 


Indexing by Google & Bing