سفر به جین جیانگ :

در حال حاضر هواپیمایی ماهان پرواز مستقیم از تهران به گوانگجو و شانگهای ، پکن و شنجن را با هواپیمای ایرباس با قیمت حدود پنج تا شش میلیون  تومان (رفت و برگشت) به صورت هفتگی برگزار می کند .

و همچنین شرکت China Southern Airlines یک پرواز مستقیم به شهر اروموچی در غرب چین دارد که از آنجا می‌توان با پرواز داخلی به اکثر شهر های چین سفر کرد .

پرواز شرکتهای امارات و قطر به گوانگجو با یک توقف در حدود 800 دلارهزینه خواهد داشت.

حدود قیمت ویزای انفرادی (تجاری)یک ماهه  110 دلار و به یک هفته زمان نیاز دارد .

قیمت پروازها به صورت حدودی و قیمت پایه می باشد ، بسته به فصل و نزدیک بودن تاریخ پرواز به تاریخ خرید بلیط قیمتهای فوق افزایش خواهد داشت .

فاصله شهر جینجیانگ (در استان فوجیان) از گوانگجو 750 کیلومتر ، از شانگهای 950 کیلومتر و از پکن حدود 2100 کیلومتر می باشد . کشور چین به لحاظ گستردگی شبکه حمل و نقل ، پس از ایالات متحده آمریکا مقام دوم را در جهان دارد . بنابراین برای سفر به شهر جین جیانگ از هر یک از سه شهر فوق امکان سفر با قطار ، اتوبوس و هواپیما میسر می باشد . که طبیعتا هواپیما میتواند گزینه اول باشد . در صورت نیاز به اطلاعات در مورد  سفر با قطار با ما تماس بگیرید .

برای چک کردن قیمت و ساعت پروازهای داخلی چین می توانید از این وب سایت استفاده کنید www.travelchinaguide.com

ضمنا اکثر آژانس های ارائه کننده ویزا و پرواز چین قادر به فروش پروازهای داخلی چین نیز می باشند ، چنانچه برای خرید پرواز داخلی چین با مشکلی مواجه شدید می توانید با ما تماس بگیرید .


هتلهای جینجیان :

چندین هتل پنج ستاره در شهر جینجیانگ وجود دارد که یکی از بهترین آنها Winner Hotel می باشد که در قلب بازار عمده فروشی کفش قراردارد . قیمت حدودی یک اتاق دو تخته استاندارد در این هتل 600 یوان برای هر شب می باشد. همچنین هتلهای 3 و 4 ستاره با قیمتهای مناسبتر از شبی 200 یوان هم در نزدیکی بازار کفش جینجیانگ در در دسترس می باشد . جهت رزرو هتل می توانید با ما تماس بگیرید .
 
و همچنین شرکت China Southern Airlines یک پرواز مستقیم به شهر اروموچی در غرب چین دارد که از آنجا می‌توان با پرواز داخلی به اکثر شهر های چین سفر کرد .
Indexing by Google & Bing