پستایی سفارشی

به طور معمول جهت تولید پستایی بر اساس سفارش مشتری مراحل زیر طی خواهد شد

1-انتخاب مدل دلخواه توسط مشتری و ارسال تصویر و یا نمونه کار اصلی

2- براورد قیمت توسط کارخانه و در صورت توافق شروع مراحل مدل سازی

3- انتخاب قالب ماهیچه و زیره : معمولا اگر خریدار ماهیچه و زیره خاصی را برای مدل انتخابی خود را ارائه نکند ، کارخانه ماهیچه و زیره متناسب با آن مدل را به خریدار پیشنهاد می نماید . ولی در مورد پستایی هایی که برای خطوط تزریق مستقیم سفارش داده می شود ضروری است که قالب ماهیچه و یک نمونه از زیره (جهت برسی پاخور) برای کارخانه ارسال شود .

4- الگوبری و مدل سازی : پس از مراحل فوق کارخانه نمونه مدل سازی شده را جهت بررسی و تایید خریدار ارسال می کند . در صورت نیاز به تغییرات در جنس ، رنگ ، الگو و یا چاپ ، مشتری تغییرات را به طور کامل توضیح داده و کارخانه مجددا اقدام به مدل سازی با توجه به تغییرات مورد نظر می نماید ، تا در نهایت مدل به تایید رسمی خریدار برسد . (زمان مورد نیاز برای هر بار مدل سازی 3 تا 5 روز می باشد ) .

5- تولید انبوه : پس از تایید مدل توسط مشتری ، کارخانه اقدام به تهیه تیغ ، جنس ، هماهنگی چاپ و غیره می نماید . و در نهایت طی 5 تا 10 روز سفارش شما آماده تحویل می باشد.

حداقل تعداد برای تولید سفارشی پستایی 1200 جفت در 6 سایز و حداکثر 3 رنگ می باشد . بدیهی است سفارش با تعداد بیشتر و تکرار مدل در آینده می تواند در قیمت تمام شده موثر باشد.
جهت استعلام قیمت لطفا عکس مدل دلخواه خود را به همراه توضیحات لازم به ایمیل دفتر چین ارسال و یا با دفتر تهران هماهنگی نمایید . 

تلفن     تهران(ایران): 8758-466-912-98+ 


Indexing by Google & Bing